آینده بازار ملک در شرایط کشور و اتفاقات اخیر چطور  است؟

آینده بازار ملک شاید شما هم از افراد و مشاوران املاک زیادی شنیده باشید که در حال حاضر و با شرایطی که پیش آمده شرایط اقتصادی به مشکلات زیادی روبرو خواهد بود و بازار مسکن در راس این آشفتگی خواهد بود.

اما جالب اینجاست که هر شخصی با توجه به شرایط و موقعیتی که خودش در آن قرار دارد این نتیجه گیری را کرده است.

فروشنده ها در هنگام فروش ملک خود این برداشت را دارند که با توجه به افزایش قیمت طلا و ارز و کالاهای دیگر قیمت ملک افزایش خواهد داشت و در قیمت گذاری خود همه این شرایط را در نظر میگیرند و همیشه یک گام جلوتر از بازار قیمت خود را مشخص می‌کنند.

خریداران ملک اما این نظر را قبول ندارند و بر این باورند با توجه به شرایط اقتصادی و درگیری های نظامی بین سران کشور با بیگانگان و دیگر کشورها هیچ چیز غیر منتظره نخواهد بود و احتمال سقوط زیادی را در انتظار قیمت های  بازار ملک در نظر گرفته اند.

و هر کدام از این دو طرف برای نظر خود دلایل زیادی را عنوان می کنند.

با این شرایط مشاوران املاک با توجه به رویه و عملکرد همیشگی خود تلاش می کنند که این معادله را به تعادل برسانند و نظر طرفین را به نسبت به تفکر و دلایلی که دارند تغییر داده و راضی به انجام معامله کنند.

اما اتفاقی که در اکثر مواقع رخ می دهد نتیجه ای کاملا برعکس را خواهد داشت چون این روش در این شرایط کنونی دیگر جواب نخواهد داشت و شرایط حال حاضر بازار مسکن با بازار حتی چند ماه گذشته بسیار متفاوت است.و اگر ریشه این اختلاف نظر های افراد را بررسی کنید در همه آنها به نتیجه ای مشابه بر می خورید و آن هم ترس از ضرر و شکست در آینده است.

این مطلب را هم بخوانید  چگونه در دوران ویروس کرونا درآمدم را دوبرابر کنم!!؟

 

ترس از آینده بازار مسکن:

آینده بازار ملک در واقع همه ما از اینکه بخواهیم تصمیم گیری کنیم به آینده تصمیم خود فکر میکنیم و می‌خواهیم حداقل یک قدم پیشرفت داشته باشیم و به هدف هایی که مشخص کرده ایم برسیم.اما نکته اینجاست آیا میتوانید در این شرایط برای آینده برنامه ریزی کرد.

پس سعی نکنید که با روش های گذشته که بازار همواره در حال رشد بوده و قیمت ها همواره در حال رشد بوده کار کنید و فقط به جوش دادن معامله و انجام قرار داد فکر کنید.اکنون زمان آن رسیده که یک مشاور دلسوز و همراه برای افراد باشید تا آنها در تصمیم گیری هایشان آرامش بیشتری داشته باشند.

ریشه اصلی همه این دلایل و بهانه ها ترس است پس شما به عنوان مشاور با تجربه و دلسوز در کنار افراد باشید تا آنها به شما دلگرم باشند و ترس هایشان را زیر پا بگذراند و با آرامش بیشتری تصمیم گیری کنند.

در بازار کنونی نقش مشاوران املاک بسیار پر رنگ تر شده و اهمیت بالاتری برای افراد دارند زیرا در این شرایط شخصی که بتواند به ذهن پر از ابهام و ترس و بلاتکلیف اشخاص نظم و آرامش ببخشد هم به او کمک کرده و هم درآمد بهتری خواهد داشت.این کار ملزم صبر و حوصله و تمرکز بیشتری برای افراد خواهد بود.

با صبر و تلاش و توجه بیشتر به مالکین و متقاضیان شانس پیروزی خود را چند برابر کنید و به این فکر نکنید که بازار خراب شده یا خواهد شد زیرا مسکن کالای اصلی سبد همه خانوار و نیاز مبهم هر خانواده است.و میل به تغییر قانون طبیعت و ذات هر انسان است.

این مطلب را هم بخوانید  آموزش فایل یابی حرفه ای برای مشاور املاک
2 پاسخ
 1. yashar
  yashar گفته:

  سلام به نظر من بازار بهتر می شه و احتمال زیاد ملک گران میشه ولی بازم باید دید جنگی و چیزی نشه دیگه البته این کرونای لعنتی هم بره دیگه.

  پاسخ
 2. Alexander
  Alexander گفته:

  Greetings!
  We will send your offer to owners / administrators of more than 800,000 sites!
   
  Several advantages when working with us :
   
  – Pleasant prices – it is beneficial for us that the client makes a profit significantly higher than the cost mailing list and addresses again.
   
  – Everything is as transparent as possible:
  We will provide screenshots from the software, with detailed reports on the results of the mailing, confirming the fulfillment of obligations on our part.
   
  – Unlike most of our competitors, payment is ONLY for SUCCESSFULLY delivered messages.
   
  Contact us during the day and as a bonus, get a free offer for your newsletter!
  Our Email: MarketingForm2020@gmail.com
   
  P.S. Sorry for the concern if we are already working with you

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *