تاثیر کرونا در املاک

چند برابر کردن درآمدتانشاید از عنوان این مقاله تعجب کنید و گمان کنید که چطور این کار ممکن است؟

در این مطلب قصد داریم به شما نشان دهیم که هر اتفاقی که در جامعه رخ می‌دهد شرایط و فرصت های جدیدی را برای همه افراد جامعه ایجاد می کند که بتوانند از این فرصت‌ها نهایت استفاده را ببرند.

آیا این فرصت در اختیار همه است؟

بله در هر شغلی که باشید در بدترین شرایط جامعه فرصت‌های بسیار عالی بوجود می‌آید که تنها برخی از انسانها آنها را می بینند

در واقع موقعیتی است که همه دارند ولی برخی از افراد از آن استفاده می‌کنند.چرا؟

این به باورهای افراد و عادت های آنها بر می‌گردد.ما در زندگی روزمره خود گم شده‌ایم و مثل ربات کارهای تکراری و روند روزانه خود را تکرار می‌کنیم.در این مسیر دوست نداریم شرایط جدید و به ظاهر ناگوارتر را تجربه کنیم.

دلیل و معلول:

در واقع اگر اتفاق تازه ای در زندگی ما رخ دهد به این فکر می‌کنیم که چطور این اتفاق رخ داده است و چرا باید در این شرایط باشیم و مدام به دنبال معلول می‌گردیم.

 این کار را همینطور ادامه می‌دهیم و منتظر شرایط قبلی خود می‌مانیم تا بتوانیم به زندگی خود ادامه دهیم و به شرایط امن خود برگردیم.

این موضوع در شغل ما نیز خیلی مشهود است و مشاوران زیادی هستند که دائما در حال گله و شکایت هستند و بدنبال دلیل و معلول این شرایط بوجود آمده همه را مقصر می‌دانند. و با نتیجه گیری های اشتباه خودشان را تبرئه کرده و زمانشان را به راحتی از دست می دهند.

این مطلب را هم بخوانید  آینده بازار ملک و مشاور املاک چطور است؟

من با دلایل کاملا منطقی به شما می گویم که این شرایط بوجود آمده بهترین فرصت برای چند برابر کردن درآمدتان از شغل مشاور املاک است.

دلیل اول:

چگونه در دوران ویروس کرونا درآمدم را دوبرابر کنم و چند برابر کردن درآمدتان  بهترین مشتریان بازار مسکن در بازار وجود دارند که به دنبال مشاوری هستند که کارشان را خیلی سریع و مطمئن انجام دهد.

با توجه به خطر بیماری کرونا مردم دوست ندارند زیاد در اجتماع تردد داشته باشند و ترجیح می‌دهند که خیلی زود ملک مورد نظرشان را پیدا کنند و خیالشان را راحت کنند.

پس با این توضیح 90% درصد مشتریان حاضر در بازار خریداران واقعی و بالفعل هستند.

مالکین نیز ترجیح می دهند در این شرایط خود را زیاد درگیر نکنند و نرمش بیشتری نشان خواهند داد و انجام معامله در این شرایط آسان تر خواهند شد.

در واقع درصد ثبت قرار داد نسبت به نشست‌ها بالاتر رفته و تقریبا 2 برابر شده است.

چند برابر کردن درآمدتان

دلیل دوم:

اکثر مشاوران خودشان را در چرخه دلیل و معلول گیر انداخته‌اند و در طول روز هیچ کار مفیدی نمی‌کنند و منتظر تغییر شرایط هستند.این افراد انگیزه کافی برای کار ندارند و به مشتریان و فایل‌هایی که در بازار مسکن وجود دارد توجه کافی نمی کنند.

نه کارشناسی می کنند

نه آگهی مناسبی می گذارند

نه بازدید زیادی را انجام می دهند

آنها فقط یک جمله را تکرار می کنند (بازار خراب است).

در این شرایط فقط کافی است شما این باورها را نداشته باشید و با جمع آوری فایل‌ها و روزانه چند آگهی خوب و مناسب بیشتر مشتریان بازار را به خود جذب کنید و با رعایت اصول بهداشتی روزانه چند بازدید داشته باشید.

این مطلب را هم بخوانید  2 نکته کلیدی در بازدید به مشتری

آیا فکر می کنید با توجه به شرایط کنونی جامعه احتمال نتیجه دادن هر بازدید چقدر است؟

من با اطمینان می گویم که 60% تا 80%

اگر کتاب راهنمای عملی مشاوران املاک را مطالعه کرده باشید و مراحل کارتان را درست انجام داده باشید خودتان شگفت زده می‌شوید که بهترین فرصت برای درآمد بالا در این شغل برایتان بوجود آمده ولی شما تابه حال به آن توجه نمی‌کردید.

دلیل سوم:

بازار بورس و گرانی خودرو مردم را به تلاطم انداخته است تا در چنین شرایطی راهی برای پیشرفت و ترقی پیدا کنند تا از جامعه عقب نمانده و ارزش دارایی خودشان را حفظ کنند.

در این شرایط اقتصادی ملک حرف اول را می‌زند و مطمئن‌ترین کالای خانواده برای سرمایه گذاری به حساب می‌آید. تحت تاثیر گرانی خودرو و اقلام مصرفی و دیگر نیازهای مردم مسکن شروع به گران شدن می کند و این موضوع باعث توجه سرمایه گذاران و دلالان مسکن می‌شود.

از طرفی مردم برای اینکه از غافله عقب نمانند تلاش می‌کنند تا ملک خود را به نوعی تبدیل به احسن کرده و با توجیه اقتصادی که هر شخص برای تغییر در شرایطش برای خودش ایجاد می‌کند وارد بازار مسکن می‌شود و اینجا است که نقش مشاوران املاک بسیار پر رنگ می‌شود.

افراد وقتی می‌بینند که بازار در حال تغییر مداوم است فورا اقدام به سرازیر کردن دارایی‌های دیگرشان به ملک کرده تا ارزش دارایی‌شان با سرمایه گداری در مسکن بالا برود.

به این ترتیب شروع به بررسی شرایط می‌کنند و تماس های زیادی را با مشاوران املاک خواهند گرفت.شما فقط کافی است در معرض دید باشید آنها شما را پیدا می‌کنند.

روند رشد مسکن

چند برابر کردن درآمدتان

دلیل چهارم:

این مطلب را هم بخوانید  آموزش فایل یابی حرفه ای برای مشاور املاک

چند برابر کردن درآمدتان برای اینکه به شما ثابت شود بازار مسکن چقدر در این شرایط عالی است کافی است با همکارانتان تماس بگیرید و بپرسید که چند قرارداد در همین شرایط کرونا در دفترشان ثبت شده است.

من تحقیقات زیادی انجام دادم و متوجه شدم برخی از مشاوران بخش اعظمی از این قراردادها را در اختیار دارند و همینطور به کسب درآمدشان در این شرایط ادامه می‌دهند.

با اطلاعاتی که از این بازار بدست آوردم تصمیم گرفتم این مقاله را در اختیار شما قرار دهم تا از آن استفاده کنید.

با این دلایلی گه گفته شد بهانه‌ها را کنار بگذارید و با بالابردن سواد کاری خودتان و روش‌های درست این شغل ،درآمدتان را در سال جدید چند برابر کنید.

امسال بهترین سال برای شکوفایی و پیشرفت در این شغل خواهد بود زیرا بازار مسکن در نمودار جهشی عجیب به سمت بالا برداشته است.

به امید نابودی کرونا در دنیا

امیدوارم موفق ، پیروز و سربلند باشید

نظر خود را در قسمت پایین صفحه در اختیار همه دوستان قرار دهید.

چگونه در دوران ویروس کرونا درآمدم را دوبرابر کنم!!؟ | چند برابر کردن درآمدتان 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *